Вівторок, 15.10.2019, 07:30 | Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | Мій профіль | ВихідВітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Життєдіяльність громади

Головна » Статті » Освіта, охорона здоров'я, культура » Будинки культури

А у нас – бал-маскарад! Справжній!
Святкування Нового року відбувається приблизно однаковов різних куточках нашого району, але в селі Криски є одна родзинка.  Вірніше, традиція, яка живе вже півстоліття, а можливо і більше. Це – костюмований  бал-маскарад у Будинку культури. На  цей бал з’являються костюми, які готують жителі села так, щоб ніхто про це не знав. Маскуються до невпізнанності. Під час концертної програми вони танцюють, розважають глядачів і самі розважаються. В  кінці концерту костюми представляють себе на сцені, показуючи  художній номер.   Дирекція БК завжди нагороджує  подарунками своїх учасників самодіяльності ( а їх чимало), а також має бути готовою до незапланованої кількості костюмів на святі. Цьогорічного свята  було  17! костюмів: баби з дідами, Червона шапочка,Вовк, мисливці, корова, кенгуру, група ковбоїв,  ну куди ж без Чахлика Невмирущого ( тобто Кощія Безсмертного), навіть відомі політики  завітали.  Глядачі  за весь вечір так і не розпізнали всіх, тож дискусії про те, хто ким був, точаться і досі.

Категорія: Будинки культури | Додав: Тет (05.01.2014)
Переглядів: 287 | Рейтинг: 5.0/2
Схожі матеріали
Нажаль, схожого нічого не знайшлось!
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.