П`ятниця, 19.07.2019, 23:52 | Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | Мій профіль | ВихідВітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Головна » 2019 » Січень » 9 » прапор та герб громади
прапор та герб громади

Герб с. Криски: у зеленому полі – срібна підкова вухами вгору, у золотій главі – три сині зі золотими осердями квітки барвінку.

Прапор с. Криски: квадратне полотнище, розділене з нижнього кута від древка по діагоналі на рівновеликі трикутні поля, у верхньому жовтому – три сині з жовтими осердями квітки барвінку, у нижньому зеленому – біла підкова вухами вгору.

Підкова є символом щастя і працьовитості. Три квітки барвінку уособлюють три села – Криски, Іваньків та Великий Ліс, які входять до складу територіальної громади і підпорядковані Крисківській сільській раді. Зелене поле уособлює Поліську географічну зону, в якій знаходяться поселення, а золоте (на прапорі – жовте) означає сільське господарство, є символом щедрості та добробуту..

Герб, згідно з правилами сучасного українського місцевого герботворення, вписано у декоративний картуш, увінчаний золотою сільською короною, що свідчить про статус поселення. Запропонований проект прапора несе елементи та кольори герба, він повністю відповідає вексилологічним вимогам та історичній традиції. Прапор може застосовуватися з додатковим горизонтальним кріпленням як хоругва (скажімо – у приміщенні).

Переглядів: 62 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали
Нажаль, схожого нічого не знайшлось!
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.