Субота, 08.08.2020, 12:54 | Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | Мій профіль | ВихідВітаю Вас Гість | Реєстрація | ВхідГоловна » Архів матеріалів
місцева пожежна команда

місцева пожежна команда

admin Час: 10:36 : Неділя

Створено місцеву пожежну команду.                                    До складу Крисківської Сільської ради входять три населені пункти: Криски ,Іваньків,Великий Ліс. Історія створення місцевої пожежної охорони сягає 60-их років минулого століття.Перший пожежний автомобіль,який знаходився в розпорядженні пожежно-сторожової охорони колгоспу " Вільний шлях"села Іваньків, був ПМГ-19 на базі ГАЗ-63. ... Читати далі »

турнір з шахів

турнір з шахів

admin Час: 22:25 : П`ятниця

12 та 13 січня в приміщенні Крисківського ЦКДМ відбулися змагання з шахів.Участь у змаганнях взяли шість учасників.Перше місце виборов  Григорій  Громовий ,друге - Пластун Олег, третє- Старовойт Олександр,четверте- Путра Олександр, п'яте- Василь Кононенко, шосте- Жибер Роман.      Змагання відбулися завдяки ініциативі директора ЦКДМ Олександра Старовойта.В наступному році планується проведення змагання з залученням учасників з сусідніх сіл.

Подарунок від земляка

Подарунок від земляка

admin Час: 20:03 : Субота


16 листопада до Іваньківської та Крисківської шкіл завітав Надзвичайний Повноважний Посол України наш земляк, який народився на Коропщині в селі Жовтневе Шаповал Петро Дмитрович. Петро Дмитрович приїхав з дружиною Надією Миколаївною,яка навчалась в Іваньківській і Крисківській школах та сином Юрієм.Зустріч відбувалася в тісному колі учнів та вчителів.Петро Шаповал від щирої душі подарував школам- мультимедійне обладнання,побажав вчителям мудрості і терпіння а учням наполегливості в навчанні . Подарунок від земляка дасть змогу поновому вчителям викладати матеріал,застосовувати сучасні методи роботи, переглядати фото та відео .А учням краще засвоювати поданий матеріал.Разом з комплектом мультимедійного обладнання Петро Дмитрович подарував набір дисків на різну тематику.

Футбольне свято

Футбольне свято

Тет Час: 21:09 : Четвер

ї
12 липня на стадіоні в с. Криски відбулося велике спортивне свято, на яке з'їхалися любителі футболу з навколишніх сіл: Іваньків, Оболоння, Понорниця.

Організаторами заходу були Крисківська сільська рада та Центр культури та дозвілля для молоді. В програмі свята був великий концерт за участю крисківських артистів, який розпочався о 13.00 годині і закінчився вже пізно ввечері, після заходу сонця. Звичайно, протягом вс ... Читати далі »

Відновлення роботи водяної свердловини.

Відновлення роботи водяної свердловини.

admin Час: 22:13 : Понеділок

В селі Іваньків відновлено роботу водяної свердловини, яка не працювала з 2003 року. 15 червня 2012 року перші кубометри води були подані в водонапірну башню з реконструйованої свердловини .Встановлено автоматику,система працює без втручання людини.Населення села Іваньків отримує якісну питну воду.На часі стоїть питання про модернізацію другої свердловини,переведення в автоматичний режим роботи та підключення зонного лічильника  для зменшення витрат на електроенергію.

Наші туристи - одні з кращих в області!

Наші туристи - одні з кращих в області!

Тет Час: 21:41 : Понеділок

З 4 по 7 травня 2012 року в с. Количівка Чернігівської обл. проходив IX обласний зліт юних туристів-краєзнавців учасників руху учнівської молоді "Моя земля- земля моїх батьків". Команда Крисківської ЗОШ І-ІІІ ст. представляла Коропський район. Змагання на зльоті були дуже важкі і відповідальні. Наші діти гідно витримали всі випробування. На спортивних етапах з техніки пішохідного туризму вибороли 3 місце, а в конкурсній програмі - 2 місце. Гарні результати юні туристи показали на краєзнавчих станціях: вони і аналіз води робили, і розкопки проводили, і описували предмети народного побуту, і визначали відстань до недоступного предмета і робили багато чого іншого. Щоб справитися з усіми завданнями потрібні були знання таких предметів, як історія, географія, біологія, математика, хімія, фізика та фізкультура. Всі наші учасники нагорожені грамотами та медалями, а в школу привезли два кубки. Вітаємо з гарними досягненнями!
... Читати далі »

Третє місце на обласному фестивалі "Молодь обирає здоров'я"

Третє місце на обласному фестивалі "Молодь обирає здоров'я"

Тет Час: 21:55 : Неділя

28 квітня в обласному палаці дітей та юнацтва проходив фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я". Наш район представляла команда Крисківської ЗОШ І-ІІІ ст. у складі семи учнів: Деменка Сергія, Науменко Ірини, Канцеляренко Аліни, Казанника Володимира, Головая Анжеліки, Старовойт Владислави ти Громової Анни. У змаганні приймали участь 24 команди з різних навчальних закладів Чернігівської області віком від 13 до 16 років. Змагання були дуже запеклі, було дуже багато сильних команд. Всі прагнули стати переможцями та отримати головний приз фестивалю: путівки у всеукраїнський табір "Молода гвардія". Наша агітбригада виборола почесне ІІІ місце і привезла додому диплом лауреатів конкурсу ІІІ ступеня та кубок.
... Читати далі »

Наш шаховий КОРОЛЬ!!!

Наш шаховий КОРОЛЬ!!!

vladya Час: 16:28 : Неділя

21 квітня в смт. Короп в спорткомплексі "Аполлон" відбулися змагання з шахів серед учасників що представляли села та селища району. На участь у змаганнях подали заявки 10 найкращих гравців району. В змаганнях приймали участь: чемпіон району минулого року з Коропа (пан Захлюпаний) та чемпіон області з шахів серед держслужбовців - Василець П.О. Крисківську сільську громаду представляв учитель Іваньківської ЗОШ I-II ст. житель села Іваньків - Бранець Михайло Васильович. У ході змагань Михайлу Васильовичу довелося спочатку в групі, а потім у фіналі провести дві шахові партії з чемпіоном Коропського району минулого року паном Захлюпаним, в яких він отримав перемогу.

Всі на суботник! ... але у п'ятницю!

Всі на суботник! ... але у п'ятницю!

Тет Час: 15:27 : Субота

Минулої п'ятниці (06.04.2012р) в центрі с. Криски було шумно, гамірно та весело: всі небайдужі вийшли на прибирання території. Виконавчим комітетом Крисківської сільської ради прийнято рішення кожної пятниці проводити санітарні дні. Поступове прибирання відбувається також на кладовищах. 10 квітня буде організовано вивіз сміття на сміттєзвалище.

« 1 2 3 4 5 6 »